REFERANSLARIMIZ


DEMİRDÖKÜM`ün ESKİŞEHİR Yetkili Ana Bayisi olan DEMİR MÜHENDİSLİK Mekanik Tesisat, Doğalgaz Tesisatı, Kombi , Kombi Tesisatı , Kalorifer Tesisatı, Şofben Tesisatı, Zeminden ısıtma, Yangın ve Sprinkler tesisatı, Merkezi Doğalgaz Kazanları İle Yapılan Isınma Sistemlerini Mühendislik Bilgisi İle Birleştiren Demirdökümün‘ ün Eskişehir Yetkili Ana Bayisidir.


Demir Mühendislik Demirdöküm Kombileriyle Binlerce Evin Doğalgaz Tesisatının Yapılmasının Yanında Önemli Projelere de İmza Atmıştır. Bu Projeler başlıca ;

Eskişehir’in Önde Gelen İnşaat Firmalarının Doğalgaz , Kombi , Mekanik Tesisatlarının Yapılmasında Yer Almaktadır.


Firma Olarak Prensibimiz; Mesleğin Gereklerini En İyi Şekilde Yapmaktır. Bu Prensibi Uygulamadaki İlkelerimiz;


  • Kaliteli Malzeme
  • Uzman Ekiplerimiz
  • Kusursuz Hizmet


Bu ilke doğrultusunda yaptığımız çalışmaların ödülü olarak her yıl , Esgaz tarafından ödüle layık görülen firmalar arasında yer almaktayız. 2013 yılında da 2012 yılındaki çalışmalarımızdan ötürü esgaz tarafından verilen ödüle layık görüldük. Bu ödülümüzü siz müşterilerimizle paylaşmaktan onur ve gurur duyoruz.


Kalite Standartı : Eskişehir`de tek olan bir diğer uygulamamız ise özel yazdırılan bir bilgisayar programını firmamızda devreye alarak, yapılan bütün işleri sanal ortamda takip edebilmekteyiz. Bu sistem sayesinde firmamızda yapılan bütün işler prosedürüne uygun olarak takip edilmekte ve ISO 9001 kalite standartları yakalanmaktadır. Bu sayade de müşterilerimize problemsiz ve Eskişehir standartlarının üstünde bir hizmet sunmaktayız.