HABERLER
KAMPANYAMIZ
DÖVİZ

  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 5.7921 TL 5.8025 TL
EURO 6.5133 TL 6.5250 TL
E- KATALOG

 
DEMİR MÜHENDİSLİK HAKKIMIZDA

DENEYİMLE BİLGİYİ BİRLEŞTİREN FİRMAMIZIN ÜSTÜNLÜKLERİ

DEMİR MÜHENDİSLİK teknoloji ve dünya ısıtma ve soğutma sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve bunları Eskişehir`de uygulayan ilk firmadır. Bu çalışmalardanbirkaçı şöyledir;

* Radyatör Arkası Isı Yalıtım Sistemi :

Avrupa`da yıllardan beri uygulanan ve adı "heatkeeper" olarak geçen ısı yalıtımı sistemini Eskişehir`de standart olarak uygulayan ilk ve tek firmayız. Bu sistem sayesinde yakıtta %15 tasarruf sağlamaktadır.

* Doğalgaz Güvenlik Sistemi :

Doğalgaz tesisatında yaşanabilecek olumsuzlukları ortadan kaldıracak bu sistemde, dairenizin dışına takılacak özel bir vana ile evinize takılacak gaz alarm cihazı arasında bağlantı yapılarak, herhangi bir gaz kaçağı olduğunda evinize giren gaz otomatik olarak kesilecektir. (Bu sistem opsiyonel olarak sunulmaktadır.)

* Pirinç Bağlantı ve Reglaj Sistemi :

Tesisatlarımızda uyguladığımız diğer bir ayrıcalık ise; kombilerin sesli ve verimsiz çalışmasını sağlayan plastic montaj aparatı yerine kombilerin çok daha sesiz ve verimli çalışmasını sağlayan pirinç montaj aparatlarının kullanılması ve odalar arasında oluşabilecek sıcaklık farklarını ortadan kaldıran reglaj vanası firmamızda standart olarak uygulanmaktadır.

* 5 Yıl garanti :

DEMİR MÜHENDİSLİK`de yapılan işin kalite göstergesi olarak tesisatınıza 5 yıl garanti verilmekte ve buda sözleşme ile birleştirilmiş bir belge olarak sizlere sunulmaktadır.